Dział Produkcji
Chemicznej >>
Dział Produkcji Agro >>


Kontakt

 

 

Zakłady Chemiczne Organika-Azot S.A.

Ul. Chopina 94

43-600 Jaworzno

 

NIP 632-00-00-275
Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Katowicach Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000143044

Kapitał zakładowy 2 204 588,75 zł

Kapitał wpłacony 2 204 588,75 zł

Telefon centrali:

telefon: 32 616 44 42
fax:      32 616 24 17


Ewa Byrczek - Prezes Zarządu

Sekretariat:

telefon:  32 61 43 101
             32 61 43 102
            
e-mail: sekretariat@azot.pl

 


Pion Produkcyjno-Handlowy


 

Paweł Byrczek - Wiceprezes Zarządu ds. Produkcyjno-Handlowych

telefon: 32 616 44 42  

 


Dział Handlowy i Logistyki


 

Marcin Ziętek - Pełnomocnik Zarządu / Kierownik Działu
e-mail: marcin_zietek@azot.pl

telefon: 32 61 43 128
            507 083 238

Mariusz Kordys - Zastępca Kierownika Działu

e-mail: mariusz_kordys@azot.pl
telefon: 32 61 43 167
            507 117 050


Katarzyna Pędrak - Handlowiec
e-mail: katarzyna_pedrak@azot.pl

telefon: 32 61 43 128
            507 117 032

Anna Langer - faktury i rozliczenia
e-mail: anna_langer@azot.pl

 


Dział Produkcji Chemicznej



Krystyna Lipiec – Kierownik Produkcji
e-mail: krystyna_lipiec@azot.pl

 


Dział Produkcji Agro


 

Elewator Jaworzno

Łukasz Falkowski – Kierownik Produkcji
e-mail:lukasz_falkowski@azot.pl

 


Elewator Jarosław


 

Elewator Jarosław

ul. Zbożowa 7
37-500 Jarosław
woj. podkarpackie

Skup:

Jan Ocalewicz - Kierownik Elewatora
e-mail: jan_ocalewicz@azot.pl
e-mail: elewatory_jaroslaw@azot.pl

telefon: 16 624 18 01
            695 666 687
fax:      16 624 18 02


 


Pion Finansowo-Administracyjny



Teresa Knapczyk
- Wiceprezes Zarządu ds. Finansowo-Administracyjnych

telefon: 32 616 44 42

 


Dział Finansowy



Dorota Wontor - Główny Księgowy / Kierownik Działu
e-mail: dorota_wontor@azot.pl

telefon: 32 61 43 115

 


 Dział Obsługi Nieruchomości



Ryszard Włodarczyk – Kierownik Działu
e-mail: ryszard_wlodarczyk@azot.pl

telefon: 32 61 43 161
            697 859 991

 


Dział Techniczny


 

Grzegorz Byrczek - Pełnomocnik Zarządu ds. Technicznych

e-mail: grzegorz_byrczek@azot.pl

telefon: 660 782 559

 

Monika Koźbiał - Kierownik Działu

e-mail: monika_kozbial@azot.pl

telefon: 662 064 340